Nowe mieszkania Łódź

Pytania mieszkańców – FAQ

Przed kupnem mieszkania, czy to nowego czy używanego zadajemy sobie wiele pytań. Postanowiliśmy wyjść na przeciw naszym potencjalnym klientom i zgromadziliśmy najpopularniejsze pytania w jednym miejscu.

Jeśli dręczy cię jakieś pytanie, na które nie ma tutaj odpowiedzi, napisz do nas! Chętnie odpowiemy! Adres do kontaktu biuro@villaromanow.pl

 

Czy za balkon będę dodatkowo płacić?

NIE! Cena balkonu jest ujęta w cenie mieszkania. Dodatkowo powierzchnia balkonu/loggi/tarasu nie jest wliczona w całkowitą powierzcnię użytkową mieszkania, więc z balkonem Twoje mieszkanie jest jeszcze większe.

Czy mam gwarantowane miejsce postojowe?

TAK. Każdy pełnoprawny właściciel mieszkania ma prawo pierwokupu miejsca postojowego. Parkingi na Osiedlu Villa Romanów zostały zaprojektowane w taki sposób, by na każde mieszkanie przysługiwał przynajmniej 1 miejsce.  Istnieje możliwość wykupu  prawa do wyłącznego korzystania z miejsca parkingowego. Jest to koszt około 12000 zł brutto.

Czy pomagamy w formalnościach okołokredytowych?

TAK. Jak najbardziej  – staramy się pomóc każdemu potencjalnemu klientowi. Naszym celem jest zaspokojenie zarówno państwa potrzeby wiedzy, jak i wszelka pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów oraz wsparcie na każdym etapie finansowania mieszkania. Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia, fachowej porady, pomocy –  serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

 

W jakim standardzie mieszkania są sprzedawane?

Mieszkania sprzedawane na Osiedlu Villa Romanów, standardowo sprzedawane są w stanie deweloperskim – nasz stan deweloperski oznacza, że ściany są już wygładzone i przystosowane do malowania – wystarczy pomalować ściany, ułożyć podłogi, wstawić meble i można mieszkać.

Czy mogę modyfikować architekturę mieszkania, np. wyburzyć ścianę?

Tak. Jeśli zgłosisz nam to na odpowiednim etapie budowy, możemy wybudować ci mieszkanie w takiej koncepcji o jakiej marzysz, np. z jednym gigantycznym pokojem zamiast dwóch, z przechodnią kuchnią itd. W zasadzie możliwości aranżacyjne są nieograniczone.