Nowe mieszkania Łódź

O deweloperze

Deweloper Villa Romanów funkcjonuje na rynku inwestycji deweloperskich od 2011 roku, a jego siedzibą jest Łódź. Nasza firma powstała z pasji i zamiłowania do budownictwa mieszkalnego. Jako developer z wieloletnim doświadczeniem realizujemy efektowne, a przy tym niezwykle komfortowe mieszkania na sprzedaż, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Osiedle Villa Romanów to miejsce przyjazne rodzinie, łączące funkcjonalne mieszkania z przemyślaną infrastrukturą.

Wszystkie budynki składające się na osiedle Villa Romanów to nowoczesne, czteropiętrowe budynki w stylu willi miejskich. Deweloper zadbał, by odznaczały się one jak najwyższym standardem wykonania, a oprócz tego cieszyły oko harmonijnym wyglądem i doskonale komponowały się z otoczeniem. Patrząc na nasze osiedle, trudno uwierzyć, że tuż obok jest wielkomiejska Łódź z całą swoją infrastrukturą. Kameralny charakter nadaje mu sąsiedztwo terenów zielonych, zadbane alejki spacerowe oraz planowane miejsca zabaw dla dzieci. Odwiedź nas i przekonaj się, że deweloper Villa Romanów dołożył wszelkich starań, by każdy mieszkaniec czuł się tutaj swobodnie – jak w domu.

Nowoczesna, funkcjonalna architektura, pasja twórców i pragnienie, by zapewnić Ci jak najbardziej komfortowe warunki mieszkania – tak można podsumować osiedle Villa Romanów w Łodzi. Położone niedaleko głównych arterii komunikacyjnych, a przy tym wolne od zgiełku wielkiego miasta mieszkania osiedle to wymarzone miejsce do życia dla każdego. Developer zainwestował w nowoczesne materiały budowlane i stworzył z nich stylową całość, która na stale wrosła w łódzki krajobraz. Szukasz mieszkania w pięknym otoczeniu zieleni, ale w dobrej cenie? Villa Romanów spełni Twoje wymagania! Zachwyć się elegancką elewacją budynków mieszkalnych, a także intuicyjnym rozkładem pomieszczeń w Twoich nowych czterech kątach.

Doświadczony deweloper to gwarancja zadowolenia z zakupu mieszkania

Osiedle Villa Romanów umiejscowione jest w miejscowości Łódź w dzielnicy Bałuty przy ul. Romanowskiej. To wymarzone miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i możliwości wypoczynku na łonie natury. Zielone otoczenie, które developer zagospodarował w przemyślany sposób, jest perfekcyjnym miejscem na długie spacery. Z myślą o rodzinach z dziećmi wybudowaliśmy kort tenisowy, boiska oraz we współpracy z Miastem Łódź, zapoczątkowaliśmy zieleniec miejski z urządzeniami i ścieżkami spacerowymi. Dodatkowo inwestycja położona jest w pobliżu przedszkola. Deweloper Villa Romanów realizując osiedle postawił nie tylko na stworzenie wymarzonych nieruchomości, ale też przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji. Chcemy, by Villa Romanów w Łodzi była perfekcyjnym miejscem do życia i wypoczynku.

Nasze osiedle składać się będzie z sześciu budynków o pięciu kondygnacjach. Każda z nich oferuje funkcjonalny rozkład mieszkań o dużej rozpiętości metrażów, które deweloper przygotował z myślą o różnorodnych potrzebach naszych Klientów. Rozglądasz się za niewielkim lokalem, a może potrzebujesz obszernego mieszkania dla swojej rodziny? Developer Villa Romanów zaoferuje Ci mieszkanie skrojone na miarę. Spokojna okolica sprzyja wypoczynkowi a bliskie położenie sklepów (LIDL, Biedronka, Rossmann, KIK, PEPCO) ułatwia życie codzienne. Rodzice naszych najmłodszych mieszkańców z chęcią skorzystają z położonego nieopodal przedszkola. Bezpieczna okolica sprawi, że dzieci będą mogły beztrosko się bawić, a rodzice spędzać czas tak, jak najbardziej lubią. Poznaj nasze osiedle, które deweloper Villa Romanów zaprojektował specjalnie dla Ciebie! Umów się z nami na spotkanie i obejrzyj swoje nowe mieszkanie.

Developer Villa Romanów z Łodzi dba, by wszystkie mieszkania na sprzedaż były wykonane z najwyższą starannością. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i dostawcami, którzy słyną z solidności i zaangażowania w powierzone im prace. Do realizacji inwestycji deweloper wybiera jedynie wysokiej jakości materiały budowlane, by mieć pewność, że gotowe mieszkania spotkają się z aprobatą Klientów. Każdy lokal mieszkalny posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, by móc zagwarantować komfortowe mieszkanie wszystkim członkom rodziny. Nasze wnętrza są przyjazne aranżacyjnie, dlatego umożliwią wszystkim lokatorom dowolny wystrój. Jako doświadczony developer wiemy, że intuicyjny rozkład pomieszczeń jest niezwykle istotny. Dlatego zadbaliśmy, aby wszystkie lokale mieszkalne w inwestycji Villa Romanów odznaczały się komfortowymi ciągami komunikacyjnymi, ułatwiającymi codzienne życie. Mieszkania posiadają też obszerne tarasy i balkony, z których rozciąga się zachwycający widok na okolicę. Jeżeli celem twoich poszukiwań jest funkcjonalne mieszkanie, a co za tym idzie dobry deweloper Łódź to idealne miejsce, żeby go znaleźć. Po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo albo osobiście i już dziś znajdź swoje miejsce na ziemi.

Zapraszamy do osobistego spotkania i zobaczenia naszego osiedla w Łodzi. Nasi pracownicy służą swoją pomocą i radą przy wyborze idealnej nieruchomości!

Biuro Sprzedaży Mieszkań:
ul. Romanowska 55 E lok. 17
91-174 Łódź
tel. (42) 712-63-31
kom. 663-490-722

Dane firmy

Nazwa: Villa Romanów Sp. z o.o.
Data utworzenia: 12.08.2011
Siedziba spółki: ul. Romanowska nr 55E lok. 17, 91-174 Łódź
Spółka została zarejestrowana przez:  Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, NIP 5213614846
Urząd Statystyczny: Regon 144337133
Kapitał zakładowy: 500 000,00 zł
Zarząd: Zbigniew Piekarzewski, Małgorzata Warda, Janina Doryń
Numer konta:  Bank PKO BP SA o numerze: 03 1020 3408 0000 4802 0297 0754