Nowe mieszkania Łódź

Nowe mieszkania Łódź – opis inwestycji

Nowe mieszkania w Łodzi – stylowa inwestycja na Bałutach

Villa Romanów to inwestycja zlokalizowana przy ul. Romanowskiej w dzielnicy Bałuty w Łodzi, nawiązująca swoją architekturą do otoczonych zielenią nowoczesnych i stylowych willi miejskich.

Na terenie osiedla zaplanowano budowę nowych mieszkań w Łodzi – powstanie 6 budynków mieszkalnych o 5 kondygnacjach nadziemnych wraz z zagospodarowaniem terenu i wszystkimi niezbędnymi sieciami infrastruktury.  Wszystkie budynki  zostały zaprojektowane z założeniem utrzymania spójnej formy architektonicznej dla całości osiedla. Każdy budynek obsługiwany jest przez windę, przystosowaną dla przewozu osób niepełnosprawnych.

W pierwszym zrealizowanym budynku (I etap inwestycji) zaprojektowano 29 mieszkań o powierzchni od 50 do 70mkw. W drugim 64 mieszkań o powierzchni od 29 do 95 mkw. W trzecim etapie planuje się zrealizować blok z 74 mieszkaniami o powierzchniach od 30 do 128 metrów kwadratowych. Każdy z lokali mieszkalnych posiada przyporządkowany balkon lub taras, przy czym lokale mieszkalne na parterach budynków posiadają tarasy z bezpośrednim wyjściem na okalające je ogródki, a mieszkania na najwyższych kondygnacjach dysponują rozległymi tarasami umiejscowionymi wokół  budynku. Lokale mieszkalne w planowanej inwestycji zostały funkcjonalnie zaprojektowane. Mieszkania umożliwiają przyszłemu użytkownikowi dokonanie zmian w aranżacji pomieszczeń, dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.
Projekt zakłada prosty układ bryły budynku.  Oszczędna kolorystyka elewacji nadaje budynkowi niepretensjonalny i elegancki charakter. Zastosowane materiały wykończeniowe, dbałość o detal, a także nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiły, że pod dachem Villi Romanów spotkała się interesująca architektura oraz funkcjonalna koncepcja aranżacji przestrzeni.

Projekt został przygotowany w warszawskiej Pracowni Architektonicznej APP Polska Sp. z o.o.

„Osiedle Villa Romanów” to nasza propozycja dla osób ceniących prywatność, spokój oraz bogactwo zieleni. Jeśli szukasz mieszkania w Łodzi na sprzedaż to doskonale trafiłeś! Jesteśmy przekonani, że u Nas znajdziesz mieszkanie swoich marzeń!