Nowe mieszkania Łódź

Apartamenty A-Z Sp. z o.o.

 „VILLA ROMANÓW” etap III zakłada wybudowanie 2 budynków mieszkalnych z 74 lokalami mieszkalnymi na sprzedaż. W budynkach znajdują się ustawne kawalerki o powierzchni 30,41 m2 jak i przestronne apartamenty liczące ok. 128,05 m2. Większość mieszkań to lokale 2-3 pokojowe o powierzchni od 40 m2 do 60 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Lokale na ostatniej kondygnacji posiadają rozległe antresole o powierzchni sięgającej nawet do 41 m2, a mieszkania na parterze prywatne ogródki. Mieszkania charakteryzują się atrakcyjnymi i funkcjonalnymi metrażami. Budynki będą wyposażone w windy oraz podziemny garaż dla mieszkańców. Przewiduje się również budowę dodatkowych miejsc parkingowych na zewnątrz.
W jednym z budynków zaprojektowano fitness club z oddzielnym wejściem.

Villa Romanów proponuje ciekawą i niespotykaną w Łodzi formę architektoniczną w stylu willi miejskich wyróżnioną przez użytkowników portalu Rynek Pierwotny w kategorii Najlepsza Architektura w Łodzi.

Na wyróżnienie zasługuje również wysoka komplementarność całego kompleksu mieszkaniowego obejmującego planowaną inwestycję, na terenie którego zlokalizowane są żłobek, przedszkole, szkoła języków obcych, obiekty sportowe, klub fitness, sklepy spożywcze, poczta, salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny.

Przedstawiany projekt „VILLA ROMANÓW” etap III to 2 budynki mieszkalne położone w południowo-zachodniej części osiedla w bliskim sąsiedztwie terenów sportowych.

Osiedle mieszkaniowe „Villa Romanów” jest częścią większego kompleksu mieszkaniowego, w skład którego wchodzą również osiedla domów wielorodzinnych „Zielony Romanów” i osiedla domów jednorodzinnych „Ogrody Romanów”.

Od wschodu rozciąga się obszar zieleńca miejskiego Na świeżym powietrzu zamontowano urządzenia fitness, postawiono ławki, wytyczono alejki spacerowe, które służą mieszkańcom do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Pomiędzy „Ogrodami Romanów”, a „Zielonym Romanowem” zostały wybudowane obiekty sportowe: boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kort tenisowy. Obok boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych. W odległości nie większej niż 1 km umiejscowione są duże sklepy spożywcze ( Biedronka, Lidl, Intermarche, PoloMarket).

 KOMUNIKACJA

Inwestycja „VILLA ROMANÓW” zlokalizowana jest w północno-zachodniej części Łodzi  na granicy z Aleksandrowem Łódzkim w odległości ok. 11 km od centrum miasta. Dogodny dojazd do centrum zapewniony jest poprzez ulicę Romanowską dalej ulicą Aleksandrowską do Śródmieścia.  Na terenie osiedla zatrzymuje się autobus komunikacji miejskiej linii 84A.

Ponadto Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi w pobliżu realizację zachodniej obwodnicy Łodzi i poprzez węzeł Teofilów skomunikuje tę część miasta z systemem autostrad krajowych. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane tego odcinka. Planowane oddanie do użytku to 2022 rok.

Dane firmy

Nazwa: Apartamenty A-Z Sp. z o.o.
Data utworzenia: 29.12.2005
Siedziba spółki: ul. Płowiecka 109B, 04-501 Warszawa
Spółka została zarejestrowana przez: Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, NIP 9241814625
Urząd Statystyczny: Regon 080060439
Kapitał zakładowy: 3 000 000,00 zł
Zarząd: Zbigniew Piekarzewski, Paweł Chełmicki
Numer konta: Santander Bank Polska S.A. o numerze: 92 1090 1694 0000 0001 3237 5764