Nowe mieszkania Łódź

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ
Villa Romanów
Developer Łódź
ul. Romanowska 55 E lok. 17
91-174 Łódź
NIP 521-361-48-46
Godziny otwarcia biura
Poniedziałek-Piątek:
8:00 – 16:00
tel. (42) 712-63-31
kom. 663-490-722
biuro@villaromanow.pl  Doświadczony deweloper

  Villa Romanów to deweloper z wieloletnim doświadczeniem, który wyróżnia się kompleksową realizacją nowoczesnych inwestycji mieszkalnych. Nasze osiedle o nazwie Villa Romanów jest realizowane w miejscowości Łódź w dzielnicy Bałuty przy ul. Romanowskiej. Sukces dewelopera jest wypadkową wyspecjalizowanej kadry, która gwarantuje maksymalne zaangażowanie w każdy powierzony projekt budowlany. Naszą dewizą jest profesjonalizm, a priorytetem budowa nowych mieszkań na sprzedaż wpisujących się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

  Villa Romanów spełnia marzenia o idealnych mieszkaniach!

  Developer Villa Romanów wyróżnia się niestandardowym stylem realizacji inwestycji mieszkalnych. Budując osiedle mieszkalne skupiamy się nie tylko na zaoferowaniu funkcjonalnych mieszkań na sprzedaż. Wychodzimy naprzeciw nabywcom oferując perfekcyjną infrastrukturę osiedlową. Wybrana lokalizacja osiedla Villa Romanów jest zielona, idealna do wypoczynku i relaksu na łonie natury. Obok osiedla developer wybudował kort tenisowy, boiska i plac zabaw. z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Ponadto inwestycja usytuowana jest w pobliżu przedszkola.

  Wszystkie mieszkania od developera Villa Romanów wyróżniają się przemyślanym projektem architektonicznym. Gwarantujemy, że każdy inwestor może dostosować lokal mieszkalny pod swoje indywidualne potrzeby. Wszystkie mieszkania na sprzedaż posiadają bardzo duże balkony, tarasy lub w przypadku nieruchomości na parterze ogródki. Jako doświadczony deweloper oferujemy nowoczesną architekturę mieszkań, uporządkowaną przestrzeń osiedlową oraz doskonałe ceny nieruchomości. Nie znajdziesz piękniejszej inwestycji w całym mieście Łódź! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych mieszkań na sprzedaż. Służymy swoją pomocą i doradztwem przy wyborze najlepszego lokalu mieszkalnego!

  Dane rejestrowe developera:
  Villa Romanów Sp. z o. o.
  ul. Romanowska 55E/17
  91-174 Łódź