Nowe mieszkania Łódź

O deweloperze

Deweloper Villia Romanów funkcjonuje na rynku inwestycji deweloperskich od 2004 roku. Nasza firma powstała z pasji i zamiłowania do budownictwa mieszkalnego. Jako developer z wieloletnim doświadczeniem realizujemy efektowne, a przy tym niezwykle komfortowe mieszkania na sprzedaż, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Osiedle Villa Romanów to miejsce przyjazne rodzinie, łączące funkcjonalne mieszkania z przemyślaną infrastrukturą.

Doświadczony deweloper to gwarancja zadowolenia z zakupu mieszkania

Osiedle Villa Romanów położone jest w niezwykle komfortowej lokalizacji. Inwestycja umiejscowiona jest w miejscowości Łódź w dzielnicy Bałuty przy ul. Romanowskiej. To wymarzone miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i możliwości wypoczynku na łonie natury. Zielone otoczenie jest perfekcyjnym miejscem na długie spacery. Z myślą o rodzinach z dziećmi wybudowaliśmy kort tenisowy, boiska i plac zabaw. Dodatkowo inwestycja położona jest w pobliżu przedszkola. Deweloper Villa Romanów realizując osiedle postawił nie tylko na stworzenie wymarzonych nieruchomości, ale też przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji. Chcemy, by Villa Romanów w Łodzi była perfekcyjnym miejscem do życia i wypoczynku.

Developer Villa Romanów z Łodzi dba, by wszystkie mieszkania na sprzedaż były wykonane z najwyższą starannością. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i dostawcami, którzy słyną z solidności i zaangażowania w powierzone im prace. Do realizacji inwestycji wybieramy wysokiej jakości materiały budowlane, by mieć pewność, że nasze mieszkania spotkają się z aprobatą Klientów. Każdy lokal mieszkalny posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, by móc zagwarantować komfortowe mieszkanie każdemu członkowi rodziny. Nasze wnętrza są przyjazne aranżacyjnie, dlatego umożliwią każdemu lokatorowi dowolny wystrój.

Zapraszamy do osobistego spotkania i zobaczenia naszego osiedla w Łodzi. Nasi specjaliści służą swoją pomocą i radą przy wyborze idealnej nieruchomości!

Biuro Sprzedaży Mieszkań:
ul. Romanowska 55 E lok. 17
91-174 Łódź
tel. (42) 712-63-31
kom. 663-490-722

Dane firmy

Nazwa: Villa Romanów Sp. z o.o.
Data utworzenia: 12.08.2011
Siedziba spółki: ul. Romanowska nr 55E lok. 17, 91-174 Łódź
Spółka została zarejestrowana przez:  Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, NIP 5213614846
Urząd Statystyczny: Regon 144337133
Kapitał zakładowy: 500 000,00 zł
Zarząd: Zbigniew Piekarzewski, Małgorzata Warda, Janina Doryń
Numer konta:  Bank PKO BP SA o numerze: 03 1020 3408 0000 4802 0297 0754