Nowe mieszkania Łódź
Nowe mieszkania w Łodzi już gotowe! Zobacz, czym wyróżnia się osiedle Villa Romanów

W samym sercu Polski, na malowniczym osiedlu w łódzkiej dzielnicy Bałuty, wybudowano siedem nowoczesnych budynków, obok których nie sposób przejść obojętnie. Tym samym przygotowane zostało miejsce dla kilkuset rodzin, szukających domu na długie lata. Przestronne mieszkania oferują przyszłym użytkownikom wiele udogodnień, a zastosowane w nich funkcjonalne rozwiązania techniczne pozwalają na komfortowe korzystanie z przestrzeni przez całą rodzinę. Prezentujemy nowe mieszkania w Łodzi, które powinny zainteresować wszystkich, rozglądających się za wymarzonym miejscem do życia.

Cisza, przestrzeń, ale i coś więcej… design, który robi wrażenie

Głównym założeniem nowoczesnej architektury jest połączenie nietypowych form i zyskanie jak największej przestrzeni. Stąd otwarte kuchnie, łączone pokoje oraz obszerne tarasy, dwukrotnie większe od tradycyjnych. Współczesne wnętrza dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każde lokum można urządzić zgodnie z własnymi preferencjami i oczywiście dostępnym budżetem. Ten jednak nie zostanie znacznie ograniczony, jeśli kupimy mieszkanie od dewelopera Villa Romanów. Nasza inwestycja objęła okolicę, znajdującą się w ścisłej czołówce najpiękniejszych łódzkich dzielnic. Stworzyliśmy mieszkania według innowacyjnej koncepcji, która powstała w naszej Pracowni Architektonicznej. To sprawia, że oferowane przez nas nowe mieszkania w Łodzi zapewnią użytkownikom spokój, doskonałe warunki do relaksu, a także równowagę wewnętrzną, wynikającą z designerskiego projektu sprzyjającemu wyciszeniu. Przeszklone tarasy, drewniane okiennice, garderoby, prywatne ogrody – to wszystko i jeszcze więcej czeka na nowych lokatorów na osiedlu Villa Romanów.

Nowe mieszkania w Łodzi

Mieszkanie z tarasami i ogrodem w cenie. Czy warto?

Rodziny planujące przeprowadzkę do nowego mieszkania w Łodzi, z pewnością rozważają również zakup domu na obrzeżach miasta. Zachęcająca wizja posiadania własnego ogrodu nie musi się wiązać z zaciąganiem kredytu, który trzeba spłacać do końca życia. Kupno domu to ogromny wydatek, a nowe mieszkania często oferują tyle samo, co domy jednorodzinne. Projektując osiedle Villa Romanów, uwzględniliśmy wszelkie preferencje potencjalnych użytkowników naszych lokali. Wśród nich często wymieniana była możliwość wypoczynku na przestronnym tarasie lub w zielonym ogrodzie. Żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodzin, zaopatrzyliśmy każde nowe mieszkanie w oszklony taras, z którego można podziwiać funkcjonalnie zorganizowaną przestrzeń i tereny zielone. O tym czy warto, świadczy tempo, w jakim sprzedaliśmy pierwsze z naszych nowych mieszkań w Łodzi. Zainteresowanie jest ogromne, a kolejne lokale mieszkalne sprzedajemy na bieżąco. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy Państwu mieszkania na najwyższym poziomie architektonicznym. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, przyjazne dzieciom, znakomicie zlokalizowane. Odpowiedź może być jedna: warto!