Nowe mieszkania Łódź
Kompleksowe osiedle Villa Romanów w Łodzi zaprasza. Są jeszcze wolne mieszkania

Systematycznie oddajemy do Państwa dyspozycji kolejne lokale mieszkalne, powstające na naszym osiedlu. Obecnie w budynku 107 zostały tylko 4 mieszkania na sprzedaż, do wyboru na parterze z tarasem i prywatnym ogrodem lub na pierwszym piętrze, z rozległym balkonem. O tym, dlaczego warto wybrać mieszkanie w Łodzi, piszemy poniżej.

Z miłości do nowoczesnych mieszkań: prezentujemy osiedle Villa Romanów

Każdy chce mieszkać w pięknej okolicy, gdzie wypocznie na ławce w cieniu drzew lub zadba o kondycję w strefie sportowo-rekreacyjnej. Przebywanie w designerskich wnętrzach doskonale wpływa na samopoczucie, a bliska odległość przedszkola czy sklepu znacznie ułatwia życie. Do pełni szczęścia wystarczy złożenie podpisu na akcie notarialnym. Jako deweloper, który podjął się zrealizowania inwestycji obejmującej nowoczesne mieszkania w Łodzi, możemy zapewnić Państwu wszystko z powyższych. Nasze osiedle jest najlepszym miejscem do wprowadzenia się całą rodziną, na co zdecydowało się już wiele osób. Wciąż jednak dysponujemy wygodnymi lokalami na sprzedaż. Z uwagi na perfekcyjną lokalizację i dobre połączenie komunikacyjne, każdy będzie czuł się tutaj komfortowo. Dlatego jeśli poszukują Państwo miejsca, w którym będzie Wam się dobrze mieszkać, Villa Romanów to trafny wybór. Oferujemy konkurencyjne ceny, umożliwiając znalezienie domu nie tylko zamożnym rodzinom, ale również młodym małżeństwom oraz singlom, którzy dopiero zamierzają się ustatkować.

Nieruchomości w atrakcyjnej części Łodzi. Zamieszkaj przy ulicy Romanowskiej

Ten, komu od zawsze towarzyszyło marzenie o własnej nieruchomości o wysokim standardzie, teraz ma okazję je zrealizować. Nasze mieszkania w Łodzi zostały już oddane do użytku i teraz czekają na nowych właścicieli. Villa Romanów niczym magnes przyciąga miłośników zieleni, ceniących spokój oraz świeże powietrze. Jesteśmy przekonani, że również Państwo rozkochają się w zadbanej okolicy, wypełnionej drzewami i trasami spacerowymi. Nie da się ukryć, że w tej części Łodzi przyjemnie się mieszka nie tylko osobom starszym, ale też dzieciom. To dla nich przygotowaliśmy strefy sportowe, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i skate parkz zachęcające do aktywnego spędzania czasu. Sprzedajemy funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim, które urządzą Państwo zgodnie z własnym gustem, oraz wykończone ”pod klucz”. Dzięki temu stworzycie rodzinny dom, dostosowany do Waszych potrzeb i możliwości. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie, podczas którego przedstawimy aktualną ofertę i zaprosimy Państwa do obejrzenia dostępnych mieszkań.