Nowe mieszkania Łódź
Idealne mieszkania dla młodych łodzian

Własne mieszkanie to marzenie wielu młodych osób, które planują się usamodzielnić i zacząć dorosłe życie. Perfekcyjne wnętrze stanowi połączenie funkcjonalności i przytulności. Na dalszym planie znajduje się lokalizacja, ale i ona nie pozostaje bez znaczenia, zwłaszcza jeśli nie posiadamy własnego samochodu. Designerski wystrój, duże możliwości aranżacyjne i dogodny dostęp do komunikacji miejskiej są zatem wyznacznikami wzorowego mieszkania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych Klientów, przygotowaliśmy ofertę, która jest połączeniem powyższych kryteriów.

Nowe nie znaczy drogie – cena w parze z metrażem

Osoby, które rozglądają się za nowym mieszkaniem wiedzą, że aktualne oferty są bardzo zróżnicowane cenowo. Nowoczesne powierzchnie mieszkalne w Łodzi są dużo tańsze, niż podobne do nich inwestycje, dostępne w innych dużych miastach na terenie Polski. Zawsze jednak cena jest zależna od metrażu lokalu. Dlatego warto zastanowić się, jakie wnętrze będzie dla nas odpowiednie – niewielkie mieszkanie z otwartą kuchnią czy rozbudowany apartament z trzema sypialniami.

Nowe budownictwo wypiera staromodne budynki. Obecnie popularne są funkcjonalne wnętrza z prywatnymi balkonami. Młodzi Klienci najczęściej wybierają metraż o powierzchni około 60 metrów kwadratowych, lecz w naszej ofercie można znaleźć również mniejsze lub większe mieszkania. Najprostsze projekty składają się z dwóch pokoi (salon z aneksem kuchennym i sypialnia), łazienki, dodatkowego WC i tarasu. W dzielnicy Bałuty dostępne są też mieszkania z dodatkową garderobą, co bez wątpienia jest atutem dla kobiet. Z kolei mężczyźni ucieszą się z dedykowanych miejsc parkingowych. Nowe mieszkania w Łodzi oferują dostęp do licznych terenów zielonych, czyli miejsc przeznaczonych na wypoczynek w rodzinnym gronie.

Młodzi cenią wygodę i efektowny design

Jako doświadczony deweloper, znamy potrzeby swoich Klientów i rozumiemy, że możliwość samodzielnego urządzenia wnętrza wiele dla Nich znaczy. W związku z tym, coraz więcej naszych mieszkań na sprzedaż posiada praktyczny układ, który można zaaranżować według własnego gustu. Młodzi, którzy planują zakup nieruchomości, mają zatem nieograniczone pole manewru, jeśli chodzi o urządzenie lokalu. Sami decydują o kolorystyce, stylu i umeblowaniu nowego lokum.

Łodzianie poszukują wygodnych mieszkań, dlatego stawiamy na przestrzenne wnętrza i duże okna. Piękny widok na drzewa i stały dostęp do tarasu pozytywnie wpływają na samopoczucie. Zależy nam na tym, by na osiedlu Villa Romanow każdy czuł się komfortowo. Nasze nowe mieszkania w Łodzi są więc dostosowane do potrzeb młodych i jednocześnie wymagających osób, które planują założyć własną rodzinę i znaleźć nowoczesny dom.